logoPOlogoSejmlogoPlogoEPL

logoPO

 

marzec 2018

 

Spotkanie z mieszkańcami Działdowa

 

1

Jako poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej mam na uwadze dobro wszystkich obywateli. Niezmiernie ważne jest dla mnie ich poczucie bezpieczeństwa oraz godne życie w naszym kraju. Każda nawet najkrótsza rozmowa, wsłuchanie się w problemy z jakimi zmagają się ludzie oraz uwag w kwestiach zmian zachodzących w naszym kraju są istotnym elementem pracy na rzecz Polski.

 

W dniu 13 marca br. wspólnie posłami Elżbietą Gelert, Janem Grabcem, Arkadiuszem Myrchą spotkałam się z mieszkańcami Działdowa. Pytań ze strony zgromadzonych nie było końca. Podczas otwartej dyskusji przybliżone zostały nam problemy z jakimi zmaga się społeczności działdowska. Zapoznaliśmy się również z ich postrzeganiem obecnej sytuacji ekonomiczno – gospodarczej. Wskazano istotne kwestie w jaki sposób decyzje podejmowane podczas obrad sejmowych wpływają na życie codzienne okolicznych mieszkańców.

 

Jestem niezmiernie wdzięczna za możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu oraz spotkania się z dużą grupą serdecznych i otwartych ludzi.